Jakýkoliv dotaz na reklamní služby?  Ihned volejte nebo nám napište!

+420 603 558 583

Optimalizace pro vyhledávače

Chcete zvýšit návštěvnost svých webových stránek, a tím i počet objednávek? Optimalizace pro vyhledávače (SEO) zajistí, aby se vaše webové stránky zobrazovaly ve vyhledávačích před  konkurencí. Základní optimalizaci poskytujeme už při výrobě prezentace. 

Úspěšné www stránky

Cílem optimalizace je upravit webové stránky tak, aby byly zajímavé pro vyhledávací roboty, a tím se pak zvýšila pozice ve vyhledávači. Zpracujeme analýzu klíčových slov, registraci do předních katalogů na internetu, vytvoříme zpětné odkazy - linkbuilding.

Pay per Click (PPC) kampaně

Nabízíme také zpracování PPC kampaně, jde o způsobe reklamy, v rámci kterého platí zákazník pouze za proklik na reklamní odkaz a návštěvníka, který je prostřednictvím tohoto odkazu přiveden na webové stránky. PPC reklama dokáže zvýšit velmi rychle návštěvnost www stránek, je velmi efektivní a veškeré výdaje budete mít jednoduše pod kontrolou.

Zajistíme Vám kompletní správu PPC kampaně na seznamu (sklik) i na googlu (adwords). Nastavíme kompletně celou kampaň, nastavíme klíčová slova pod kterými se budete zobrazovat, nastavíme denní limit dle domluvy a každý měsíc Vám budeme zasílat report Vaší kampaně. 

Naše reference

Pro našeho zákazníka Špaček plast - firma zabývající se výrobou plastových nádrží, jsme udělali kompletní SEO optimalizaci www stránek. Na klíčové slova jimka (1.místo na seznamu), septik (1.místo na seznamu), vodoměrná šachta (4.místo na seznamu) jsou stránky vyhledávany na předních pozicích na seznamu i googlu. 

Bonbónky z naší dílny
O koho se staráme?
 
Co je u nás nového?
PPC kampaně | 22.01.2015 Plánujete založit PPC reklamu na seznamu či googlu? Neváhejte nás kontaktovat a my vám nastavíme kampaň přímo na míru. PF 2015 | 04.01.2015 Děkujeme všem obchodním partnerům a zákazníkům za spolupráci a přejeme úspěšný rok 2015! Altrodesign
Všechna práva vyhrazena, reklamní agentura Altrodesign.