Jakýkoliv dotaz na reklamní služby?  Ihned volejte nebo nám napište!

+420 603 558 583

Tvorba www stránek

Naší velkou předností je tvorba www stránek. Zabýváme se výrobou jednoduchých webových stránek nebo internetových prezentací s redakčním systémem. Mezi naše služby patří také výroba elektronických obchodů. Naše profesionální webové studio vytvoří kvalitní www stránky na míru včetně optimalizace pro vyhledávače.

Naši programátoři pracují v souladu s nejnovějšími trendy a programovacími jazyky. Všechny nabízené služby v oblasti tvorby www stránek jsou naším produktem, garantujeme kvalitu a originalitu. Samozřejmostí je u nás validní zdrojový kód.

Máte vlastního kodéra? Nevadí. Umíme zpracovat pouze design webových stránek.

Webhosting

Doména a prostor - zaregistrujeme doménu při tvorbě webových stránek "www.vase-firma.cz", jsme schopni registrovat veškeré domény (.eu, .com, .biz, .info, .mobi, .name a další). S registrací domény úzce souvisí pronájem prostoru pro data internetové prezentace nebo aplikace, webhosting. Máme vlastní server, ke každé námi vytvořené prezentaci poskytujeme prostor pro data.

Bonbónky z naší dílny
O koho se staráme?
 
Co je u nás nového?
PPC kampaně | 22.01.2015 Plánujete založit PPC reklamu na seznamu či googlu? Neváhejte nás kontaktovat a my vám nastavíme kampaň přímo na míru. PF 2015 | 04.01.2015 Děkujeme všem obchodním partnerům a zákazníkům za spolupráci a přejeme úspěšný rok 2015! Altrodesign
Všechna práva vyhrazena, reklamní agentura Altrodesign.