Jakýkoliv dotaz na reklamní služby?  Ihned volejte nebo nám napište!

+420 603 558 583

Remarketing, retargeting

Remarketing, též retargeting je způsob oslovení zákazníků, kteří již navštívili váš web a zajímali se o váš produkt nebo službu. Pokud zákazník vaši stránku opustí a nic si nezakoupí, remarketing vám pomůže takového zákazníka znovu oslovit. Je možné také využít remarketing pro zákazníky, kteří na vašem webu provedeli objednávku a nabídnout jim k danému produktu dopňující služby nebo příslušenství.

Remarketing může mít pro vás mnohem větší přidanou hodnotu než samotná PPC kampaň. V současně době tento způsob propagace používají oba největší vyhledávače, seznam i google.

Remarketing může být významnou složkou vaší reklamní kampaně na internetu! Díky remarketingu můžete posílit podvědomí o vaší značce, podpořit prodej vašich výrobků, produktů nebo služeb.

Tato forma reklamy je jak v textové podobě, tak v bannerové. Bannerová forma bývá dražší z důvodu, že zabere větší reklamní plochu, ovšem lépe oslovuje potencionální zákazníky než textová forma.

Máte zájem o tuto formu reklamy? Neváhejte nás kontaktovat! Zpracujeme vám bannerovou i textovou reklamu! Každý měsíc Vám zašleme report o úspěšnosti vaší kampaně.

Bonbónky z naší dílny
O koho se staráme?
 
Co je u nás nového?
PPC kampaně | 22.01.2015 Plánujete založit PPC reklamu na seznamu či googlu? Neváhejte nás kontaktovat a my vám nastavíme kampaň přímo na míru. PF 2015 | 04.01.2015 Děkujeme všem obchodním partnerům a zákazníkům za spolupráci a přejeme úspěšný rok 2015! Altrodesign
Všechna práva vyhrazena, reklamní agentura Altrodesign.